Model LG-KC910 jest następcą popularnego telefonu LG Viewty

Palmofon LG z 8-megapikselowym aparatem

LG wprowadza na rynek Renoir KC910 — ośmiomegapikselowy telefon multimedialny z 3-calowym ekranem dotykowym.

Model LG-KC910 jest następcą popularnego telefonu LG Viewty. Telefon LG-KC910 będzie najcieńszym telefonem z aparatem o rozdzielczości 8 megapikseli, charakteryzującym się grubością  13,95 mm.

Telefon został wyposażony w najnowsze funkcje multimedialne oraz intuicyjny interfejs użytkownika. Model LG-KC910 posiada aparat o rozdzielczości 8 megapikseli i maksymalnej czułości ISO 1600, z certyfikowaną optyką Schneider-Kreuznach i ksenonową lampą błyskową. Dodatkowe funkcje aparatu to: stabilizacja obrazu, automatyczne i ręczne ustawianie ostrości, funkcje Face Tracking (wykrywanie twarzy), która pozwala na robienie zdjęć w chwili, kiedy fotografowana osoba się uśmiecha i Blink Detection (wykrywanie mrugania). Wbudowana funkcja A-GPS pozwala użytkownikom telefonu LG-KC910 na geograficzne oznaczanie zdjęć, dzięki czemu można później umieścić je na interaktywnej mapie.

To pierwszy telefon dostępny na rynku globalnym, który będzie wyposażony w technologię Dolby Mobile — zintegrowany pakiet technologii przetwarzania dźwięku, wzbogacający i dopełniający brzmienie oraz zapewniający czyste, głębokie basy. Telefon LG-KC910 umożliwia nagrywanie filmów z szybkością od 5 do 120 klatek na sekundę, co pozwala na późniejsze odtwarzanie zdarzeń w przyspieszonym lub zwolnionym tempie. Telefon odtwarza również filmy w formatach DivX bez konieczności stosowania dodatkowych modułów dekodujących.

Trzycalowy, w pełni dotykowy ekran ciekłokrystaliczny o rozdzielczości WQVGA nadaje się do korzystania z multimedialnych funkcji. Dysponujący wieloma widgetami i skrótami interfejs, można dostosować do indywidualnych potrzeb, co dodatkowo ułatwia korzystanie z funkcji telefonu. Do zaawansowanych funkcji telefonu należą także nawigacja satelitarna A-GPS, zgodność z najnowszymi sieciami 3G HSDPA gwarantującymi łączność z szybkością maksymalną 7,2 Mbps, a także interfejs Wi-Fi umożliwiający jeszcze szybszy dostęp do Internetu. Telefon jest również wyposażony w program Jogging Buddy – „Kumpel do biegania”, wykorzystujący technologię GPS do śledzenia i lokalizacji ćwiczeń fizycznych (np. biegu), który będzie użyteczny dla wszystkich fanów joggingu.

Telefon jest już dostępny u operatorów Orange i Era. Sugerowana cena detaliczna: 1 695 zł

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.