Zostań ekspertem, zgarniaj nagrody!

Proponujemy coś wyjątkowego - za każde twoje działanie przyczyniające się do rozwoju serwisu przyznajemy punkty eksperckie. Użytkownicy, którzy zdobędą najwięcej punktów w poszczególnych miesiącach i w całym roku, otrzymają atrakcyjne nagrody.

Po co punkty:

punkty odzwierciedlają aktywność poszczególnych użytkowników w serwisie CHIP Online. Na tej podstawie tworzone są rankingi użytkowników w poszczególnych miesiącach, jak i w całym roku. Aktualny ranking można zobaczyć na stronie Eksperci Wszechczasów. Szczegółową rozpiskę zdobytych przez siebie punktów można zobaczyć w swoim profilu, dostępnym po kliknięciu w swój login wyświetlający się na samej górze serwisu, po prawej stronie.

Za co punkty:

punkty przyznawane są za większość działań użytkowników w serwisie. Uwaga: zliczanie punktów możliwe jest tylko, gdy użytkownik jest zalogowany. Oto lista punktowanych działań:

  • rejestracja użytkownika w serwisie (także potwierdzenie konta ze starego serwisu) – 50 punktów (jednorazowo)
  • publikacja postu na forum – 5 punktów
  • publikacja komentarza – 3 punkty
  • dodanie zdjęcia do galerii – 3 punkty
  • wystawienie oceny – 1 punkt
  • odebrania newslettera – 2 punkty (za każdy odebrany newsletter)

Planowane są kolejne akcje premiowane punktami.

Limity dzienne punktów:

chcemy premiować merytoryczny udział w rozwoju serwisu, a nie wyścig w dodawaniu banalnych postów czy komentarzy. Dlatego punktowanych jest po pierwszych 10 poszczególnych akcji dziennie. Oczywiście, można dodawać wykonać znacznie więcej akcji każdego dnia – limit dotyczy przyznawania punktów, a nie samych akcji.

Poziomy ekspertów:

poza zdobywaniem punktów, użytkownicy mają też statusy. Po przekroczeniu określonego poziomu punktów status zmienia się na wyższy. Wszyscy zaczynają z poziomu lamera – użytkownika komputerów, któremu wydaje się, że wszystko wie… Kolejny status już po przekroczeniu 1000 punktów. Statusów jest sporo – zachęcamy do ich odkrywania.

Punkty karne:

za sztuczne nabijanie punktów, które utrudni prawdziwą rywalizację użytkowników serwisu o nagrody i statusy, będziemy przyznawać punkty karne.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.