ARISTO visioni435
ARISTO visioni435 pracuje na baterii do trzech godzin

17-calowy notebook multimedialny od ARISTO

ARISTO visioni435

ARISTO visioni435 pracuje na procesorze Intel Core 2 Duo i współdziała z magistralą systemową o częstotliwości 1066MHz. Dodatkowo notebook wykorzystuje szybsze moduły pamięci DDR2 800MHz. W odróżnieniu od swojego poprzednika, model ARISTO visioni435 posiada zintegrowany układ graficzny IGP. Dzięki temu zużywa mniej energii i dłużej pracuje na baterii (do 3 godzin). W notebooku zastosowano panoramiczny 17-calowy ekran wykonany w technologii GLARE o rozdzielczości 1 440 x 900 pikseli. Wbudowany cyfrowy tuner TV, a także głośniki w standardzie 2+1 z subwooferem sprawią, że  ARISTO visioni435 można wykorzystywać jako domowe centrum rozrywki.

Laptop posiada m.in. złącze HDMI, które pozwala na podłączenie komputera do zewnętrznego monitora lub projektora, a także czytnik kart multimedialnych, dzięki któremu łatwo wymienimy dane z innymi urządzeniami cyfrowymi. ARISTO visioni435 posiada także kamerę internetową 1.3Mpix, za pomocą której możemy łatwo komunikować się z przyjaciółmi, rodziną czy kontrahentami. Dodatkowo, wyposażono go w port podczerwieni CIR, kartę Express Card 34/54 oraz trzy porty USB. Wygodę użytkownikowi ma zapewnić także pełnowymiarowa klawiatura z wyodrębnioną częścią numeryczną.

Cena laptopa w podstawowej konfiguracji to 2 487,58 zł brutto. Model ARISTO visioni435 oferowany jest z 24-miesięczną gwarancją, z możliwością przedłużenia jej do 3 lat w systemie „Door-to-Door” (koszty transportu do/z naprawy pokrywa serwis).