kartony 4funtv
Kartony - jeden ze znaków rozpoznawczych 4fun.tv

4fun.tv w komórkowej telewizji Orange

Kartony i hity z satelity

Mobilna Telewizja w Orange działa od 2005 roku. Umożliwia dostęp przez telefon do 34 kanałów telewizyjnych na żywo, między innymi nowego kanału sportowego – Orange Sport. W ofercie znajdują się także pliki video na życzenie z najnowszymi serialami i popularnymi programami rozrywkowymi. Korzystając z nich można zobaczyć między innymi przedpremierowe odcinki serialu „Brzydula”, najnowszy sezon „Włatców Móch” oraz zapisy koncertów Orange Warsaw Festival.

Jedną z nowych propozycji jest bezpłatny dostęp do kanału 4fun.tv. Oprócz oglądania programu na żywo, użytkownicy mogą korzystać z interaktywnej oferty stacji – głosować na ulubione utwory, ściągać ich dzwonki, brać udział w konkursach a także korzystać z czata SMS oraz serwisów randkowych.

Warunkiem skorzystania z oferty Telewizji Mobilnej Orange jest posiadanie telefonu obsługującego streaming. Bezpłatna promocja obowiązuje do 18 grudnia 2008 roku. Usługa Mobilnej Telewizji Orange jest dostępna od 60 groszy za minutę lub bez limitów, w cenie 19 zł miesięcznie (dostęp do wszystkich standardowych kanałów TV oraz z bezpłatny dostęp do portalu Orange World).