baterie

Baterie alkaliczne Panasonic w Księdze Rekordów Guinnessa

Firma Panasonic wprowadziła do sprzedaży najdłużej działającą baterię alkaliczną AA. Baterie EVOiA trafiły do Księgi Rekordów Guinnessa, jako najdłużej działające baterie alkaliczne AA na świecie.

Aby zademonstrować długi czas działania nowych baterii, Panasonic przeprowadził próbę wspięcia się po 530 metrowej line, rozpiętej w Wielkim Kanionie Kolorado, przez 17 centymetrowego robota. Zasilany przez zaledwie dwie baterie AA robot, pokonał trasę w niespełna siedem godzin. Nowe baterie zapewniają dłuższy czas życia niż inne baterie alkaliczne, a także 7 letni czas przydatności do użycia.

EVOiA są dostępne w czterech rozmiarach: AA, AAA, C oraz D. Charakteryzują się wydajnością w szerokiej gamie zastosowań od – urządzeń o niskim poborze prądu, takich jak piloty telewizorów – aż do urządzeń o wysokim zapotrzebowaniu na energię – na przykład aparatów cyfrowych. Podczas gdy baterie AA i AAA, które są powszechnie używane w energochłonnych urządzeniach będą produkowane z użyciem rewolucyjnej, opatentowanej technologii, rozmiary C i D będą wykorzystywać sprawdzoną technologię alkaliczną Panasonic.

Sugerowane ceny brutto dla poszczególnych modeli:

LR6EE/2BP – 9,89
LR6EE/4BP – 18,99
LR03EE/2BP – 9,89
LR03EE/4BP – 18,99
LR20EE/2BP – 19,99
LR14EE/2BP – 13,99

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.