Folia JustMobile
Oddziaływanie elektrostatyczne między folią a ekranem urządzenia sprawia, że w razie zabrudzenia, folię można zdjąć, wyczyścić i założyć ponownie

Dobierz sobie gadżet do iPhone’a

Akcesoria JustMobile

Serię nowości otwierają dwa modele skórzanego etui, które zaprojektowano specjalnie dla iPhone’a. Etui nie tylko elegancko wygląda, ale również chroni urządzenie przez porysowaniem czy uszkodzeniem. Pierwszy model można z powodzeniem nosić przy pasie bowiem magnetyczne zamknięcie na klips zapewnia bezpieczeństwo dla iPhone’a. Etui wykonane jest z czarnej skóry, a od wewnątrz wyścielone welurową podszewką. Drugi rodzaj etui – również ze skóry – jest nieco mniejszy, idealnie dopasowany do kształtu iPhone’a. Cena etui z klipsem to około 55 zł, natomiast model kieszonkowy to wydatek rzędu 44 zł brutto. Producent zapewnia roczną gwarancję.

Skuteczną ochronę przez zarysowaniem zapewnia również folia ochronna na ekran iPhone’a. Jej wyjątkowość polega m.in. na możliwości wielokrotnego użycia. Oddziaływanie elektrostatyczne między folią a ekranem urządzenia sprawia, że w razie zabrudzenia, folię można zdjąć, wyczyścić i założyć ponownie. Tym samym mamy skuteczną ochronę przed zarysowaniami na długi czas. Cena folii to 18 zł brutto, a gwarancja obowiązuje przez dwanaście miesięcy.

Ciekawym gadżetem jest także aluminiowy stojak JustMobile. Posiada on stabilną podstawę ze stopką i ruchomą o 360 stopni głowicą z gumowymi uchwytami. Dzięki niej, iPhone będzie posiadał swoje stałe, wyeksponowane miejsce w domu czy biurze. Stojak ułatwi również korzystanie z multimedialnych narzędzi palmofonu, takich jak przeglądanie zdjęć, filmów oraz słuchanie muzyki. Stojak objęty jest dwuletnią gwarancją, a jego cena to około 75 zł brutto.