Awaria systemu i sprzętu to (już) nie problem w dalszej pracy

Emergency Notebook – awaria notebooka to nie problem

H&B Notebooks wprowadził innowacyjną usługę Emergency Notebook. Usługa oferuje wydanie na czas naprawy komputera zastępczego w przypadku wystąpienia awarii.

Jedną z zalet programu jest to, że użytkownik otrzymuje komputer zastępczy o takich samych parametrach technicznych, jaki posiada jego własny notebook. Jeżeli usługa dotyczy komputera, którego nie ma już w ofercie, to w takiej sytuacji klient otrzymuje do dyspozycji  na czas naprawy, notebooka o parametrach zbliżonych lub lepszych do uszkodzonego. Bardzo istotny jest czas trwania ochronny notebooka  objętego usługą,  który wynosi tyle ile okres gwarancji notebooka, czyli średnio od 12 do 36 miesięcy. Co więcej, komputer zastępczy zostaje wydany po potwierdzeniu zgłaszanej wady i podpisaniu protokołu wypożyczenia w ciągu 2 dni roboczych. Klient może go odebrać osobiście w jednym z 19 salonów sprzedaży firmy w całej Polsce.

Usługa Emergency Notebook dotyczy komputerów przenośnych (wszystkich modeli oferowanych w sprzedaży w tej sieci) jest oferowana odpłatnie w cenie 99 zł z VAT, a czas ochrony zależy od gwarancji producenta sprzętu, – od 12 do 36 miesięcy. Opłata jest jednorazowa.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.