Trzy odtwarzacze muzyczne Philipsa

Linia odtwarzaczy muzycznych GoGear poszerza się o trzy nowe modele. Wszystkie poradzą sobie z formatami MP3 oraz WMA, zaś dostępne będą w wersjach 2 i 4 GB.

Philips dodaje do swojej oferty trzy nowe odtwarzacze muzyczne z rodziny GoGear. Model Spark wyposażono w 1,46-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 128 x 128 pikseli, rejestrator dźwięku oraz możliwość przeglądania zdjęć w formacie JPEG. Za 2-gigabajtową wersję trzeba będzie zapłacić 50 dolarów (ponad 150 złotych), zaś za model o pojemności 4 GB 10 dolarów więcej (czyli ponad 180 złotych).

Odtwarzacz GoGear LUXE natomiast posiada ekran LCD wyświetlający jedną linię tekstu, radio FM oraz technologię Bluetooth, za pomocą której połączymy się z telefonem, odbierzemy przychodzące połączenie i zobaczymy kto do nas dzwoni. Za ten model należy zapłacić 90 dolarów (ponad 260 zł) za wersję 2 GB oraz 100 dolarów (powyżej 290 złotych) za model 4 GB.

Modele Spark oraz LUXE wyposażono również w technologię FullSound, zapewniającą znakomitą jakość dźwięku.

Ostatnim z serii jest model Raga. To klasyczny odtwarzacz radzący sobie z formatami MP3, WMA oraz WAV, a także posiadający funkcję rejestrowania dźwięku. Koszt tego modelu to 35 dolarów, czyli ponad 100 zł (2 GB) oraz 45 dolarów, zatem powyżej 130 złotych (4 GB).

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.