LifeView Not Only TV Hybrid Express LV9H

Tuner telewizyjny LifeView Not Only TV Hybrid Express LV9H

Tuner telewizyjny w połączeniu z przenośnym komputerem PC, pozwala na dosłowne wzięcie telewizji na wynos. Niezależnie czy jesteśmy w domu czy w pracy lub w podróży służbowej możemy delektować się swobodnym oglądaniem ulubionych programów telewizyjnych.

Obecny standard telewizji analogowej powoli a w naszym kraju szczególnie wolno wypierany a raczej zastępowany jest przez nowoczesny system telewizji cyfrowej DVB. W związku z tym najlepszym na obecne czasy jest wybór tzw. urządzenia hybrydowego, które obsługuje zarówno stary jaki i nowy format.

Tego typu urządzeniem jest LifeView Not Only TV Hybrid Express LV9H, który współpracuje z komputerem przenośnym poprzez nowoczesne złącze ExpressCard. Tuner oprócz odbierania sygnału analogowej i cyfrowej telewizji pozwala na odbieranie radia FM.  Co ciekawe urządzenie LifeView posiada funkcję MST (Multiple Streaming Technology), umożliwiającą  jednoczesne odtwarzanie obrazu wideo (cyfrowego i analogowego). Wraz z funkcję PIP (picture in picture), umożliwia podgląd dwóch kanałów na raz. W zestawie z tunerem znajduje się pilot, kable ze złączami chinch oraz S-Video dla zewnętrznych źródeł obrazu i dźwięku oraz mini antena do odbioru sygnału cyfrowego. Całość obsługiwana jest przez wygodne i funkcjonalne oprogramowanie typu Media Center. Dzięki oprogramowaniu urządzeni posiada takie funkcje jak Timeshift  – przesuniecie w czasie, Image Snapshot – robienie zrzutów ekranowych i EPG (Electronic Program Guide) – elektroniczny przewodnik po programach telewizyjnych.

Dostawca: www.reactor.pl Cena:

229 zł

Dane techniczne:

Interfejs: ExpressCard 34/54 mm

Tuner: cyfrowy, analogowy

Tuner FM: tak

Pilot: tak

Gniazda karty: wejścia: 1x Wejście antenowe, 1x S-Video, 1x Composite Audio/Video

Gwarancja: 24 miesiące

PODSUMOWANIE:

Funkcjonalny i uniwersalny tuner telewizyjny dla komputerów przenośnych

ALTERNATYWA:

AverTV DVB-T Hybrid HDTV Express Card

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.