Mio Moov poinformuje cię o korkach ulicznych

Mio wprowadza do oferty Mio Moov 310 i 370 - dwa nowe modele z rodziny Mio Moov wyposażone w najnowszą technologię Traffic Message Channel.

Dzięki wbudowanej antenie TMC (Traffic Message Channel) Mio Moov 310 i 370 na bieżąco będą odbierać informacje o ruchu drogowym i czekających kierowców utrudnieniach. Otrzymane informacje pozwolą uniknąć korków, ominąć roboty drogowe lub miejsca, w których doszło do wypadku. Mio Moov przetworzy otrzymane dane i wyznaczy alternatywną trasę. Usługa TMC dostępna jest na terenie następujących krajów: Austria, Australia, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Iran, Włochy, Holandia, Norwegia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Kanada.

Podobnie jak cała seria Mio Moov oba modele wyposażone są w pakiet treści i usług MioMore oraz najnowszą wersję oprogramowania MioMap, zapewniającą najnowsze mapy 38 krajów europejskich. Funkcja NavPix pozwala wykorzystać zdjęcia oznaczone ukrytymi współrzędnymi GPS, aby Moov 310 i 370 wyznaczyły trasę bezpośrednio do miejsca uwiecznionego na fotografii. Oprogramowanie MioMore zapewnia dostęp do ponad miliona oznaczonych w ten sposób zdjęć budynków i miejsc, które można bezpłatnie pobrać z serwisu Flickr i witryny NavPix.

Technologia SiRFInstantFixII przewiduje, gdzie będą znajdować się satelity GPS w momencie włączenia urządzenia, co pozwala uzyskać namiar w ciągu zaledwie pięciu sekund i rozpocząć nawigację od razu po uruchomieniu samochodu. Najnowsze modele Mio Moov posiadają również funkcję lokalnego wyszukiwania, która pozwala wyszukiwać punkty użyteczności publicznej w obszarze, widocznym na ekranie urządzenia GPS.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.