Mocny notebook do gier w miejskiej stylizacji

Packard Bell rozszerza ofertę dla graczy o iPower GX – mocny notebook do gier łączący miejski styl z wysoką wydajnością.

Projektanci Packard Bell zaczęli pracę od nadania iPower GX wzornictwa nawiązującego jednocześnie do kultury gier komputerowych i graffiti. Jeszcze przed otwarciem pokrywy nowy notebook Packard Bell wyróżnia się niezwykłą obudową i czerwonym wykończeniem, inspirowanym dziełami wykonywanymi farbami w sprayu. Termicznie wydajna konstrukcja znajduje się w obudowie odpornej na zarysowania. Po otwarciu ukazuje się 17-calowy ekran full HD z powłoką Diamond View o rozdzielczości 1 900×1 200, lśniące czarne powierzchnie oraz szczotkowane aluminium.

Obraz na ekranie generowany jest przez kartę NVIDIA GeForce 9800M GTS z 1GB pamięci GDDR3 VRAM. System posiada również wprowadzony niedawno procesor Intel Core 2 Quad Q9100 i, opcjonalnie, napęd Blu-ray. iPower GX może być wyposażony w 4 GB pamięci DDR.

iPower GX dostępny jest z dwoma dyskami twardymi e-SATA o łącznej pojemności 640GB (2x320GB). Ponadto, oferuje wysokiej jakości kamerę internetową 1,3 megapiksela, sieć Gigabit LAN, Wi-Fi (N), 3 porty USB, 1 port FireWire, czytnik kart 5 typów oraz opcjonalnie moduł Bluetooth. W podróży, technologia zarządzania mocą procesora centralnego i graficznego, współpracują ze sobą, wydłużając maksymalnie czas pracy na 9-komorowym akumulatorze w technologii jonów litu. Obsługa multimediów jest wygodna z poziomu klawiatury, a o dodatkowe bezpieczeństwo dba wbudowany moduł rozpoznawania linii papilarnych.

Nowy notebook do gier iPower GX dostępny jest na rynku europejskim  w cenie 6 000 zł.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.