Microsoft Wireless Laser Mouse 6000

Myszka Microsoft Wireless Laser Mouse 6000

Nowa bezprzewodowa mysz Microsoftu dzięki ergonomicznemu wyprofilowaniu doskonale leży w dłoni, ale tylko osób praworęcznych. Miejsce na kciuk zostało wyłożone przyjemnym w dotyku, gumowym tworzywem. Przechylana na boki rolka stanowi środkowy przycisk, który w systemie Windows Vista służy domyślnie do trójwymiarowego przełączania pomiędzy oknami (funkcja Flip 3D). Niektórym użytkownikom może przeszkadzać, że rolka przewija się płynnie, bez żadnego skoku.

Instalacja myszy jest bardzo prosta i sprowadza się do podłączenia niewielkiego nadajnika bezprzewodowego (podczas transportu można go schować wewnątrz myszy) do portu USB. Dołączone oprogramowanie IntelliPoint (tylko w angielskiej wersji językowej) pozwala w pełni wykorzystać możliwości urządzenia, m.in. zmieniać funkcje przypisane do pięciu przycisków oraz dostosować szybkość przewijania przy wykorzystaniu rolki (zarówno w pionie, jak i poziomie). Nawet bez instalacji oprogramowania działają obsługiwane kciukiem przyciski »Dalej« i »Wstecz«, przydatne podczas surfowania po Internecie.

Mysz pracuje bardzo długo na jednym zestawie baterii AA, a o ich stanie informuje dioda. Urządzenie działa sprawnie na różnych rodzajach powierzchni, czasami jednak zdarzają się niewielkie przeskoki. Podstawowe przyciski (lewy i prawy) wydają dość głośne dźwięki podczas klikania.

Dostawca: www.microsoft.pl Cena:

180 zł

Dane techniczne:

Rozdzielczość sensora: 1000 dpi

Typ sensora: laserowy

Liczba przycisków: 5

Profil obudowy: praworęczny

Zasilanie: 2 baterie AA

Interfejs: USB

Gwarancja: 60 miesięcy

PODSUMOWANIE:

Ergonomiczny kształt, niewielki nadajnik bezprzewodowy, brak skoku rolki.

ALTERNATYWA:

Logitech LX8 Cordless Laser Mouse

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.