Harman/Becker Traffic Assist Z100

Nawigacja dla amatorów przygód

Traffic Assist Z100 to model przystosowany do pracy w ekstremalnych warunkach - nie tylko w samochodzie, ale także podczas jazdy na motorze czy na trasie górskich wycieczek.

W urządzeniu zastosowano najnowsze mapy firmy Navteq dla 42 krajów europejskich, które po raz pierwszy – dla wybranych miast – odzwierciedlają ukształtowanie terenu w trójwymiarze. Mapy w połączeniu z panoramicznym ekranem dotykowym o wielkości 4,3 cala pomagają w orientacji w terenie. Tryb dzienny i nocny oraz udoskonalony system prowadzenia za pomocą znaków graficznych, to kolejne udogodnienia zwiększające komfort odczytu. Na uwagę zasługuje jednoczesne, graficzne przedstawienie alternatywnych tras. Funkcja ta ułatwia podjęcie decyzji, którą drogę wybrać. Urządzenie posiada również opcję planowania trasy, co ułatwia wytyczenie drogi w przypadku potrzeby odwiedzenia kilkunastu miejsc docelowych. Do wyboru są również cztery typy profilu użytkownika: samochód osobowy, samochód ciężarowy, pieszy lub motocykl.

Obudowa najnowszego urządzenia Becker przypomina skórę krokodyla. Wykonana ze specjalnej gumy ma gwarantować odporność na wstrząsy i wilgoć. Dzięki temu Traffic Assist Z100 może nam towarzyszyć nie tylko w trakcie jazdy samochodem, ale też w przypadku trudnych warunków atmosferycznych, np. podczas rowerowych wycieczek czy górskich spacerów.

Becker Traffic Assist Z100 jest dostępny w sieci partnerskiej Konsorcjum FEN na terenie całego kraju. Można go nabyć w sklepach Komputronik czy na merlin.pl i naszacena.pl.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.