Norton Internet Security 2009

Pakiet bezpieczeństwa Norton Internet Security 2009

Najnowszy pakiet Nortona oczywiście został wyposażony w moduł antywirusowy oraz firewall. Dodatkowe aplikacje wchodzące w skład produktu to m.in. AntiSpyware, Antiphising i Identity Safe.

Całość ubrano w nowy interfejs – ten sam, który zastosowano w Norton AntiVirus 2009. Obsługa programu stała się dzięki temu szybka i bardzo łatwa. Poradzą sobie z nią nawet osoby, które pierwszy raz w życiu mają do czynienia z pakietami ochronnymi. Rozmieszczenie opcji jest znacznie bardziej intuicyjne niż w poprzednich wersjach pakietu.

Norton Internet Security 2009 pozwala na personalizację ustawień bezpieczeństwa. Aplikacja automatycznie analizuje zbiory zapisywane na dysku twardym. Moduł Security Inspector kontroluje bezpieczeństwo haseł, ustawień przeglądarki oraz sieci lokalnej.

Zrezygnowano z dublowania definicji wirusów, mającego zapewniać większe bezpieczeństwo, ale powodującego spowolnienie pracy pakietu. Zastosowano system skanowania pomijający pliki, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł lub nie ulegają modyfikacjom. W efekcie uzyskano właściwości nieznane dotąd użytkownikom Norton Internet Security – mowa o szybkości działania produktu i małym obciążeniu systemu. Dotychczas były one piętą achillesową pakietów ochronnych Symanteca.

Dostawca: www.symantec.pl Cena:

180 PLN (1 licencja, 1 rok)

Wymagania:

Windows XP/Vista

Język:

polski

PODSUMOWANIE:

Najlepsza do tej pory edycja sztandarowego produktu Symanteca.

ALTERNATYWA:

ESET Smart Security, G DATA InternetSecurity, Kaspersky Internet Security, Panda Internet Security

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.