ConceptDraw Office

Pakiet graficzny ConceptDraw Office

ConceptDraw Office to pakiet służący do tworzenia profesjonalnych schematów i rysunków na potrzeby prezentacji naukowych lub biznesowych. Pozwala także na przygotowanie elektronicznych "map myśli", pomocnych w zarządzaniu projektami, planowaniu lub kontroli inwestycji. Kolejne z możliwych zastosowań ConceptDraw Office to tworzenie diagramów i wykresów oraz zarządzanie projektami z wykorzystaniem np. diagramów Gantta.

Pakiet ConceptDraw Office składa się z trzech aplikacji: ConceptDraw MINDMAP, ConceptDraw PROJECT i ConceptDraw PRO. Ich obsługa wymaga od użytkownika sporej wiedzy – interfejsom programów daleko do intuicyjności, a opcje są na tyle wyspecjalizowane, że przeciętny użytkownik nie będzie miał z nich pożytku.

Aplikacja przeznaczona jest na platformy Windows i Mac OS X. Niestety, wersja do komputerów Apple’a jest mniej dopracowana i nie działa stabilnie. Jeśli więc zamierzamy pracować z ConceptDraw Office w Mac OS X, powinniśmy poczekać na aktualizację, która poprawi stabilność aplikacji. Niezależnie od platformy, na jakiej uruchomimy pakiet, do naszych rąk trafia profesjonalny produkt, którego możliwości są wprost proporcjonalne do wiedzy wymaganej przy jego obsłudze. Cena pakietu jest wysoka.

Dostawca: www.tts.com.pl Cena:

1680 zł

Wymagania:

Windows XP/Vista, Mac OS X

Język: angielski

PODSUMOWANIE:

Rozbudowany produkt dla osób korzystających z narzędzi prezentacyjnych.

ALTERNATYWA:

Freemind, Grapher 7, iMindMap, Microsoft Visio, MindManager, MindMapper, SmartDraw

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.