Dyski od strony etykiety pokryte są powłoką wykonaną w technologii LightScribe Media Version 1.2

Pierwsze na świecie dwuwarstwowe dyski DVD LightScribe 8x

Verbatim wprowadził na rynek pierwsze na świecie dwuwarstwowe dyski 8X DVD+R DL LightScribe. Dyski dostępne są w opakowaniach typu jewel case po 5 sztuk za cenę 36 zł.

Nowe dwuwarstwowe nośniki LightScribe są w pełni kompatybilne z wyposażonymi w funkcję LightScribe napędami i duplikatorami oraz z najnowszym oprogramowaniem opracowanym przez Hewlett-Packard (HP). Dyski od strony etykiety pokryte są powłoką wykonaną w technologii LightScribe Media Version 1.2, która zapewnia lepszy kontrast wypalonych zdjęć, grafiki, rysunków i tekstu. Nadruk krótkiego napisu w układzie kolistym trwa trzy minuty, a zadrukowanie całej powierzchni dysku 20 minut. Nowe dyski DVD+R DL marki Verbatim gwarantują jakość i wygodę bezpośredniego wypalania etyiet technologią LightScribe bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania czy aktualizacji.

Dzięki dwóm zapisywalnym warstwom nowe jednostronne nośniki 8X DVD+R DL LightScribe marki Verbatim niemal podwajają pojemność oferowaną przez tradycyjne dyski DVD, zwiększając ją z 4,7 GB do 8,5 GB. Tak duża pojemność pozwoli firmom, autorom treści i innym użytkownikom przechować do 3,5 godzin materiału video w jakości DVD, około godziny materiału HD lub 8,5 GB danych bez konieczności odwracania dysku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.