Panasonic KX-MC6020
Panasonic KX-MC6020 umożliwia drukowanie sieciowe w kolorze z prędkością 21 stron formatu A4 na minutę

Pierwsze urządzenie wielofunkcyjne Panasonic drukujace w kolorze

Panasonic KX-MC6020

Panasonic KX-MC6020 umożliwia drukowanie sieciowe w kolorze z prędkością 21 stron formatu A4 na minutę w rozdzielczości 1200×1200 dpi. Przy zastosowaniu opcjonalnego modułu dupleksu, istnieje możliwość obustronnego wydruku. Jako kopiarka Panasonic KX-MC6020 pracuje z prędkością 21 wydruków w kolorze lub czerni. Dzięki funkcji wielokrotnego kopiowania, urządzenie wykonuje do 99 odbitek jednorazowo z pojedynczego oryginału. Ponadto funkcje grupowania kopii, łączenia dokumentów i tworzenia broszur zaspokoją bardziej wymagających użytkowników.

Jako sieciowy skaner kolorowy Panasonic KX-MC6020 daje jedne z wyższych parametrów rozdzielczości (9600 dpi). Transfer danych pozwala przesyłać dokumenty do dowolnego komputera w sieci, zarówno jako załącznik do wysyłanych wiadomości jak i bezpośrednio do klienta PC. Duży wybór formatów zapisywanych plików (PDP, JPEG, TIFF) spełni oczekiwania większości użytkowników nie tylko pod kątem zmniejszenia ruchu sieciowego, ale również uzyskania skanu wiernego pod względem jakości oryginałowi. Funkcja skanowania do serwera FTP umożliwia zdalny i szybki dostęp do zgromadzonych tam plików bez konieczności zapisu danych na lokalnych PC. Dzięki oprogramowaniu OCR mamy możliwość przetworzenia zeskanowanego dokumentu na wersję edytowalną.

Jako wydajny faks Super G3, Panasonic KX-MC6020 daje możliwość przesyłania dokumentów w wysokiej rozdzielczości i przechowywania do 10 MB danych w swojej pamięci. Transfer arkuszy odbywa się efektywnie i bez utraty jakości z szybkością 33,6 kbps. Urządzenie wysyła 4 strony na minutę, a przy odbiorze daje nam możliwość zapisu przychodzących faksów w pamięci, co jest szczególnie ważne w przypadku braku papieru. Standard oprogramowania umożliwia wysyłanie faksów bezpośrednio z komputera PC.

Urządzenie jest dostępne od grudnia 2008 r. w rekomendowanej cenie netto 2 600 PLN.