MSI Eclipse SLI

Płyta główna MSI Eclipse SLI

Nowoczesna i funkcjonalna: Wraz z wprowadzeniem na rynek nowych procesorów Intel Core i7 w ofercie producentów pojawiły się płyty główne z podstawką LGA1366.

Pierwsze konstrukcje bazują na chipsecie X58 Intela. MSI Eclipse należy do serii płyt przeznaczonych dla graczy, co potwierdzają zastosowane tu najwyższej jakości materiały (polimerowe kondensatory, rozbudowany system chłodzenia wykonany z miedzi) oraz rozwiązania zapewniające stabilne zasilanie przy zachowaniu wysokiej wydajności.

Na uwagę zasługuje system aktywnego przełączania faz (APS), którym możemy zarządzać zarówno z poziomu systemu operacyjnego, jak i BIOS-u. APS kontroluje zasilanie procesora, magistrali QPI, chipsetu oraz pamięci. Nie bez znaczenia jest niedostępna do tej pory oficjalnie możliwość zastosowania na jednej płycie głównej kart graficznych działających w trybach SLI (Nvidia) oraz CrossFire (ATi). Rozwiązaniem, które ucieszy miłośników gier, jest dołączenie przez MSI wysokiej jakości układu karty dźwiękowej ze złączem PCI Express Creative X-Fi Xtreme.

Dostawca: www.msi-polska.pl Cena:

1300 zł

Dane techniczne:

Obsługiwane procesory: Intel Core i7

Chipset: Intel X58 / ICH10R

Liczba złączy PCI/PCI Express x4/PCI Express x16: 2/1/3

Liczba złączy IDE/Serial ATA/RAID: 1/10/tak

Liczba złączy USB/FireWire/External SATA: 12/2/2

Układ dźwiękowy: Creative X-Fi Xtreme (7.1)

Karty sieciowe: Dual Gigabit LAN

Gwarancja: 36 miesięcy

PODSUMOWANIE:

Bogato wyposażona płyta główna dla procesorów Intel Core I7.

ALTERNATYWA:

Asus P6T Deluxe, Gigabyte GA-EX58-UD5

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.