Nokaut.pl

Porównywarka Nokaut.pl zmienia oblicze

Nokaut.pl uruchamia nową stronę główną. Zmiana ma zwiększyć użyteczność serwisu, a także prędkość jego działania. Przy okazji planowane jest wprowadzenie nowych opcji.

Nowa strona główna to pierwsza zapowiedź dużych zmian w serwisie, które mają dokonać się w nadchodzącym roku. Projekt nazwano „druga runda”, a więc jest to kolejna faza procesu, który ma na celu pokonanie konkurencji na rynku porównywarek cen. W tym tygodniu trwają jeszcze testy i zbierane są opinie od  użytkowników, aby jak najlepiej zaspokoić ich potrzeby i oczekiwania co do wyglądu i funkcjonalności porównywarki.

Najważniejsze zmiany zaszły w wyglądzie serwisu. Postawiono na przejrzystość i czytelność strony. Zrezygnowano z ozdobników i zwiększono rozmiar czcionki. Przekształceniu uległo również pole wyszukiwania oraz położenie kategorii. Nową opcją na stronie będą poradniki zakupowe, które mają ułatwić zakupy w sieci.

Duży nacisk przy przebudowie strony położono na niedawno wprowadzoną część social shopping. Forma ta ma na celu budowę wokół porównywarki cen społeczności, która będzie sobie pomagać przy zakupie wszelkiego typu produktów czy wyborze sklepu. Społecznościowy charakter porównywarki i możliwość zakładania własnego profilu sprawia, że na Nokaut.pl możemy odnaleźć znajomych o podobnych zainteresowaniach i pasjach. Lista produktów, którą buduje każdy zarejestrowany użytkownik, ułatwia także wybór prezentu dla bliskiej osoby.

Kolejne zmiany szykują się już na początku 2009 roku. Właśnie wtedy planowane jest uruchomienie programu partnerskiego, który pomoże zwiększyć liczbę unikalnych użytkowników.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.