Linksys WRT610N-EU

Router Linksys WRT610N-EU

W związku z rosnącą liczbą sieci bezprzewodowych i urządzeń wykorzystujących pasmo 2,4 GHz występują zakłócenia, pojawiają się problemy z połączeniami i zmniejsza się szybkość transmisji danych.

Idealnym rozwiązaniem byłoby więc urządzenie odporne na zakłócenia lub działające w innym zakresie częstotliwości. Taki rozwiązanie przedstawił Linksys, wprowadzając na rynek ruter WRT610N Dual-N Band. Działa on w dwóch pasmach: 2,4 GHz i 5 GHz, co pozwala uniknąć zakłóceń generowanych przez inne urządzenia wykorzystujące częstotliwości 2,4 GHz. Co ważne, ruter może działać w obu zakresach jednocześnie – umożliwia więc wykorzystanie szybkiego transferu danych przez sieć bezprzewodową 802.11 Draft N, a jednocześnie nie ogranicza dostępu starszym urządzeniom pracującym w standardach 802.11 b i g. Sygnał generowany przez WRT610N jest stabilny i odporny na zakłócenia, a wydajność urządzenia jest bardzo dobra.

Ruter został wyposażony w cztery porty ethernetowe 1000 Mb/s oraz port USB 2.0, który pozwala na podłączenie dysku lub pendrive’a. Używanie tak skomplikowanego urządzenia wymaga dużej wiedzy na temat konfiguracji sieci. Dla mniej wtajemniczonych użytkowników pomocą będzie nowatorskie oprogramowanie LALE, które ułatwia zapanowanie nad ruterem.

Dostawca: www.linksys.pl Cena:

660 zł

Dane techniczne:

Obsługiwane standardy: 802.11 n/b/g

Obsługiwane częstotliwości: 2,4 GHz i 5 GHz

Wymiary/Waga: 230×175×35 mm/430 g

Złącza: 4x Ethernet 1000 Mb/s

Gwarancja: 24 miesiące

PODSUMOWANIE:

Wydajny ruter o dużych możliwościach i estetycznym wyglądzie.

ALTERNATYWA:

D-Link DIR 855

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.