cebit

Schwarzenegger na targach CEBIT 2009

Odliczanie rozpoczęte: już za 100 dni w Hanowerze rozpocznie się CeBIT 2009. Obecność zapowiada sam Arnold Schwarzenegger.

Tym razem w centrum uwagi na tej najważniejszej światowej imprezie branżowej z zakresu ICT, będzie tematyka związana z rozwojem społeczeństwa informacyjnego oraz z technologiami przyjaznymi środowisku.

Partnerem przyszłorocznych targów będzie Kalifornia.  – CeBIT to dla wystawców – firm z całego świata – ogromna szansa na rozwój biznesu i ekspansję na nowe rynki – mówi Ernst Raue, odpowiedzialny za CeBIT członek zarządu Deutsche Messe.  – Warto ją wykorzystać szczególnie w obecnych niespokojnych czasach, by zdobyć cenną wiedzę o tendencjach i trendach w branży i zyskać dzięki temu przewagę konkurencyjną – podkreśla Raue.

Udział w uroczystym otwarciu CeBIT 2009 zapowiedział sam Arnold Schwarzenegger – gubernator stanu Kalifornia.

Na targi, które odbędą się w dniach 3 – 8 marca w Hanowerze, po raz kolejny przyjadą wystawcy i goście ze wszystkich kontynentów. W roku 2008 stoiska wykupiło 5 845 wystawców z 77 krajów; impreza zgromadziła pół miliona zwiedzających z ponad 100 krajów. Odbyli oni 10 milionów spotkań biznesowych, które zakończyły się podpisaniem kontraktów na łączną sumę 10 miliardów euro.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.