Scout

Sprawdzanie rankingu własnych zdjęć w galerii Flickr Explorer

Choć wgraliśmy już do serwisu mnóstwo zdjęć, nie zdołaliśmy stwierdzić, czy którekolwiek z nich zostało umieszczone w galerii najnowszych lub interesujących zdjęć. Czy jest na to sposób?

Na stronie http://bighugelabs.com/flickr/scout.php znajdziemy detektywa o nazwie Scout, który za nas sprawdzi, czy którekolwiek z naszych zdjęć jest lub było umieszczone w galerii Flickr Explorer.

Postępujemy w następujący sposób: po wejściu na stronę klikamy znajdujący się poniżej pola wyszukiwania odnośnik »Link your Flickr account«. Jeżeli wcześniej zalogowaliśmy się w serwisie Flickr, Scout przejmie informacje automatycznie. Jeżeli nie, to podajemy nasze dane dostępowe do Flickr. Narzędzie będzie teraz wyświetlało czy oraz które spośród naszych zdjęć aktualnie są wyświetlane we Flickr Explorer. Kliknięcie odnośnika »Include dropped« spowoduje wyświetlenie wszystkich zdjęć, które przez chwilę widniały w galerii Explorera, jednak z niej wypadły.  Scout nadaje się również do wyszukiwania zdjęć innych użytkowników. Wybierając »Random«, sprawimy, że zostaną wyszukane zdjęcia losowego użytkownika. Natomiast gdy skorzystamy z odnośnika »Choose a different user«

i wpiszemy wybraną nazwę użytkownika, to po kliknięciu »Apply« otrzymamy interesujący nas przegląd zdjęć. Scout wyświetla datę dodania oraz pozycję każdego zdjęcia. Kliknięcie dowolnej fotografii spowoduje, że zostaniemy przeniesieni bezpośrednio na odpowiednią stronę Flickr.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.