W-LAN Wireless Audio Receiver 70SB112000002

Odbiornik dźwięku W-LAN Wireless Audio Receiver 70SB112000002

Każda impreza w domu czy to mała, czy duża nie może obejść się bez muzyki. Ale ciężko jest puszczać muzykę z jednego pokoju, tak żeby było ją słychać w drugim. Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie Creative Wireless Receiver. Urządzenie niewielkie, lekkie, a potrafiące dać wiele przyjemności.

Produkt Creative jest niewielkim odbiornikiem, który łączy się z źródłem dźwięku za pomocą fal radiowych. Możemy do niego podłączyć głośniki lub słuchawki i słuchać muzyki w innym pomieszczeniu bez potrzeby kładzenia kabli czy konfigurowania sieci Wi-Fi. Jego kompaktowe rozmiary ( 100x65mm) umożliwią ułożenie go w dowolnym miejscu, a gniazdo słuchawkowe i pozłacane złącza RCA pozwolą na podłączenie słuchawek, aktywnych głośników lub systemów Hi-Fi.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest możliwość sterowania pilotem, którym możemy zmieniać utwory oraz głośność. Urządzenie działa w paśmie 2,4GHz co pozwoli objąć zasięgiem cały dom. A stawiając więcej odbiorników można słuchać jednakowej muzyki we wszystkich pomieszczeniach lub w każdym pomieszczeniu innej. Umożliwia to tryb strefy, w którym możemy sterować indywidualnie czterema odbiornikami.

Odbiornik ten rozwiązuje problem dostępności muzyki z zasobów na twardym dysku w innym pomieszczeniu i jest niesamowitym ułatwieniem dla każdego fana słuchania ulubionych dźwięków w całym domu.

Dostawca: www.creative.pl Cena:

259 zł

Dane techniczne:

Wymiary/waga: 100x65mm/ 100g

Pasmo łączności: 2,4GHz

Wyposażenie: pilot, kable

Gwarancja: 24 miesiące

PODSUMOWANIE:

Wysoka jakość wykonania, czysty dźwięk oraz łatwe podłączenie.

ALTERNATYWA:

Logitech odbiornik squeezebox.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.