Blog roku 2008
Onet.pl po raz czwarty ogłosił konkurs na najlepsze blogi 2008 roku w polskiej blogosferze

Wybieramy blog roku 2008

Onet.pl

Konkurs Blog Roku integruje środowisko polskich użytkowników blogosfery. Wyboru najlepszych blogów w konkursie, w dziesięciu kategoriach tematycznych dokonają internauci oraz specjalnie powołana Kapituła Konkursu.

W wyniku głosowania internautów oraz Kapituły konkursu, zostanie wyłonionych 15 zwycięskich blogów: 10 Najlepszych Blogów 2008 roku w 10 kategoriach tematycznych, 2 Blogów Blogerów oraz Blog Roku 2008 i 2 Wyróżnienia Główne. Ponadto przewiduje się przyznanie pozakonkursowych wyróżnień specjalnych dla osób, które w szczególny sposób przyczyniły się do popularyzacji i rozwoju polskiej blogosfery.

Wynik głosowania internautów zostanie opublikowany  9 lutego 2009 w serwisie konkursowym www.blogroku.pl. Pod tym adresem zapoznać się można także z zasadami oraz ze szczegółowym regulaminem konkursu. Wynik obrad Kapituły – przyznane tytuły, wyróżnienia i nagrody – zostanie ogłoszony 12 lutego 2009 w trakcie specjalnej uroczystości.Nagrodami w konkursie są, m.in.: voucher na podróż marzeń,  skutery i laptopy. Łączna wartość nagród to ok. 80 tysięcy złotych.