Wysoka jakość głośników w wersji Creative’a

Najnowsze modele popularnej serii głośników Creative Inspire wykorzystują zalety głośników dwustożkowych i wygodę łączenia głośników satelitarnych.

Creative Inspire T6200 to pierwszy system głośników 5.1, w którym tylne głośniki satelitarne można umieścić na głośnikach przednich. Zapewnia to oszczędność  miejsca i  wirtualny dźwięk przestrzenny mimo, że wszystkie głośniki satelitarne ustawione są przed słuchaczem. Kompaktowe głośniki satelitarne posiadają przetworniki z podwójnymi stożkowymi membranami, mającymi gwarantować łagodne tony wysokie i średnie. Bas wspierany jest przez głośnik niskotonowy. Przewodowy pilot z włącznikiem i regulatorem głośności ma również wejścia do podłączenia słuchawek i mikrofonu. Głośniki wyposażono w funkcję CMSS Up-mix pozwalającą przekształcić stereofoniczny dźwięk MP3 i ścieżki dźwiękowe filmów DivX w przestrzenny dźwięk 5.1.

Dwa kompaktowe głośniki satelitarne w Creative Inspire T3200 wyróżniają się przetwornikami z podwójnymi stożkowymi membranami, łączącymi łagodne tony wysokie i średnie, wspierane przez bas z głośnika niskotonowego. Dla wygody, do zestawu dołączony jest  pilot przewodowy z uchwytem na odtwarzacz MP3.

Creative Inspire T6200 i T3200 dostępne będą na rynku polskim od grudnia 2008 roku odpowiednio w cenie 399 PLN i 249 PLN.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.