wyszukiwarka

Wyszukiwarka na stronie internetowej w tydzień?

Rozwiązanie wyszukiwawcze NetSprint Site, przystosowane do potrzeb sektora MŚP, wyróżnia się bardzo krótkim czasem wdrożenia.

Wyszukiwarka, jako podstawowy element nawigacji, jest jednocześnie kluczowym elementem, który pozawala zatrzymać klienta na stronie internetowej danej firmy. Nowa wersja produktu NetSprint Site przeznaczona jest dla przedsiębiorstw średniej wielkości, które chcą w efektywny sposób wykorzystać treści na swojej stronie internetowej. Wdrożone rozwiązanie umożliwia przeszukiwanie najpopularniejszych typów dokumentów, takich jak doc, xls, pdf, txt oraz html. Jednocześnie istnieje możliwość dodania obsługi dowolnego typu pliku na życzenie klienta.

Rozwiązanie oferuje funkcje:

  • wyszukiwanie odbywa się z uwzględnieniem fleksji języka polskiego – przypadków, odmian gramatycznych danego słowa (np. ‚podatkowy’ zamiast ‚podatek’), zdrobnień i skrótów.
  • wyszukiwarka wyposażona jest w mechanizm podpowiadania prawidłowej formy wprowadzanego zapytania, w przypadku błędu literowego popełnionego przez użytkownika (misspelling).
  • na życzenie klienta do wyszukiwarki dodawane są specyficzne słowa pojawiające się na jego stronie (nazwy produktów, nazwy własne). Dzięki temu, jeśli wyszukiwarka nie jest w stanie znaleźć konkretnego, szukanego przez użytkownika słowa (np. VAT), to wyświetla wyniki ze słowami zdefiniowanymi wcześniej przez klienta, jako powiązane tematycznie (np. podatek).

Ponadto NetSprint Site umożliwia sortowanie wyników wyszukiwania po dowolnym parametrze numerycznym (cena, dostępność, szerokość, etc), natomiast poniżej wyników wyszukiwania prezentuje dokumenty powiązane z nimi kontekstowo.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.