Media-Tech MT-6350
Media-Tech MT-6350

Bateria zewnętrzna Media-Tech MT-6350

Akcesoria

Jednak nie zawsze jest na to czas, a jeśli zapomnimy kompletu wyspecjalizowanych ładowarek, których transport notabene jest niewygodny i uciążliwy, możemy zapomnieć o pracy na laptopie czy słuchaniu muzyki.

Właśnie wtedy przyda się Media-Tech MT-6350 – litowo-jonowa bateria wyposażona w szereg końcówek pasujących praktycznie do każdego modelu notebooka dostępnego na rynku. Urządzenie dodatkowo zostało wyposażone w port USB, pozwalający ładować przenośne odtwarzacze i telefony. Media-Tech MT-6350 jest lekki (waży 400 g) i mały (155×105×22 mm), ma pojemność 50 Wh. Całość jest niezwykle prosta w użytkowaniu. Wystarczy naładować baterię, ustawić za pomocą pokrętła napięcie, którego potrzebuje przygotowane do ładowania urządzenie, i podłączyć ów sprzęt. MT-6350 zapewnia ok. 2 godzin dodatkowej energii w przypadku, gdy bateria w naszym laptopie się wyczerpie. Istnieje możliwość sprawdzenia, czy urządzenie jest gotowe do pracy – umożliwia to przycisk umieszczony z boku obudowy. Gdy go naciśniemy, zapalą się diody informujące o stanie naładowania akumulatora. Estetyczna, czarna, gumowa obudowa oraz łatwa obsługa czynią z MT-6350 interesujący gadżet.

Urządzenie Media-Tech rozwiązuje problem braku energii w terenie. Niestety, niektórych modeli notebooków nie będziemy mogli podłączyć do tego akumulatora.

Dostawca: www.media-tech.pl Cena:

300 zł

Dane techniczne:

Napięcie wyjściowe: 16,5V, 19V, 22V

Porty zewnętrzne: USB (tylko do ładowania)

Wymiary (dł.×szer.×wys): 155×105×22 mm

Waga: 400 g

Pojemność baterii: 50 Wh

Dodatkowe wyposażenie: siedem końcówek do laptopów, kabel połączeniowy

Gwarancja: 24 miesiące

PODSUMOWANIE:

Niewielka bateria przedłużająca czas pracy notebooka lub przenośnego odtwarzacza MP3.

ALTERNATYWA:

Kensington 33192EU