ZyXEL NWA1100

Biznesowy punkt dostępowy o dużej mocy

ZyXEL NWA1100 to urządzenie typu 4 w 1, mogące działać w trybie punktu dostępowego, repeatera, mostu i klienta Wi-Fi, co zapewnia wysoką elastyczność w konfigurowaniu sieci.

ZyXEL poszerza swoją ofertę urządzeń bezprzewodowych o punkt dostępowy NWA1100, wyposażony w nadajnik radiowy 2,4 GHz 802.11 b/g o dużej mocy, co pozwala rozszerzyć zasięg sieci, przy użyciu mniejszej ilości punktów dostępowych. Ponadto urządzenie spełnia funkcję reoeatera, mostu i klienta WiFi, co zapewnia szerokie możliwości wdrożenia i wysoką elastyczność podczas konfigurowania sieci bezprzewodowej.

Dzięki możliwości pracy w trybie WDS (Wireless Distribution System) NWA1100 umożliwia bardzo szybkie stworzenie sieci bezprzewodowej na danym obszarze, bez konieczności kupowania dodatkowych urządzeń, służących wyłącznie do komunikacji między stacjami bazowymi.

ZyXEL NWA1100 oferuje małym i średnim przedsiębiorstwom zabezpieczenia klasy korporacyjnej. Sieć może być chroniona zarówno za pomocą protokołu WPA2 z szyfrowaniem AES, jak i z wykorzystaniem szyfrowania WEP. A ponadto urządzenie obsługuje standard Power over Ethernet (PoE), umożliwiając podłączenie go w dowolnym miejscu, bez konieczności doprowadzenia zasilania.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.