CES 2009: Linia telewizorów HDTV od LG

LG skupia się na tym, co wychodzi im najlepiej. Mowa tu o telewizorach LCD, których firma przygotowała całą masę na tegoroczne targi CES.

Na targach CES 2009 koreański producent prezentuje całą gamę telewizorów LCD, które oferują pełną rozdzielczość Full HD.

LG LH85

To telewizor HDTV o przekątnych ekranu 55 i 47 cali, wyposażony w system bezprzewodowego przesyłania nieskompresowanych danych, w tym obrazu o rozdzielczości 1080p. Ponadto znajdziemy w nim technologię TruMotion 120Hz, tryb 24p (klatki na sekundę) Real Cinema, czujnik Intelligent Sensor, cztery gniazda HDMI, zgodność z ISFccc, port USB 2.0 oraz technologię oszczędzenia energii.

LG LH55

To model o rozmiarach ekranu 55, 47, 42 i 37 cali, posiadający technologię TruMotion 240Hz, która wykorzystuje technikę podświetlenia skanującego, co oznacza krótszy czas reakcji i bardziej naturalny obraz. Poza tym telewizor Full HD oferuje dokładnie takie same funkcje, jak model LH85.

LG LH50

Jest to pierwszy telewizor firmy LG z portem Ethernet, dzięki czemu możliwy jest dostęp do filmów, zdjęć, muzyki, czy widżetów z serwisów Netflix, Yahoo!, czy YouTube. Telewizor oferuje rozdzielczość Full HD, zaś dostępny będzie w dwóch wersjach – o przekątnej ekranu 47 i 42 cali. Poza tym, zastosowane funkcje nie różnią się od tych w modelu LH85.

LG LU55

To seria niewielkich, stylowych telewizorów HDTV, które dostępne będą w rozmiarach 26 i 22 cali (rozdzielczość Full HD 1080p), a także 19 cali (rozdzielczość 720p). Urządzenia zamknięte są w przezroczystych obudowach.

LG LH40

To seria telewizorów o przekątnych ekranu 55, 47, 42, 37 oraz 32 cali, które od modeli LH85 różnią się jedynie w dwóch kwestiach. Posiadają tylko trzy gniazda HDMI oraz unikatowy system niewidocznych głośników. Pozostałe funkcje identyczne, jak w powyższych modelach.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.