CES 2009: Nowe plazmy HDTV od LG

LG przedstawia na targach CES trzy nowe serie telewizorów plazmowych, oferujących rozdzielczość co najmniej 720p oraz częstotliwość odświeżania na poziomie 600Hz.

Na tegorocznych targach CES, obok szerokiej gamy telewizorów LCD, koreański producent prezentuje również telewizory plazmowe.

LG PS80

Seria składa się z dwóch urządzeń o przekątnej ekranu 60 i 50 cali, które oferują obraz w pełnej rozdzielczości HD 1080p. To pierwsze telewizory plazmowe LG wyposażone w port Ethernet, dzięki któremu użytkownik ma dostęp do strumieniowych danych z serwisu Netflix, widgetów Yahoo!, filmów z serwisu YouTube, a także do muzyki i zdjęć przechowywanych na domowym komputerze. Ponadto modele te oferują odświeżanie 600Hz Smooth Motion, cztery gniazda HDMI, port USB 2.0, panel Super Bright Panel oraz funkcję THX Media Director.

LG PS60

Telewizory, o przekątnych ekranu 60 i 50 cali, wyglądają jak tafla szkła, dzięki jednowarstwowej budowie. Oferują rozdzielczość 1080p, technologię oszczędzania energii Smart Energy Saving, technologię SimpLink oraz certyfikat THX Display Certification. Modele będą dostępne w kilku kolorach, dzięki czemu idealnie wpasują się do wystroju pokoju.

LG PQ30

Modele z tej serii, o przekątnych ekranu 50 i 42 cali, oferują rozdzielczość High Definition 720p, funkcję 600Hz Smooth Motion, trzy gniazda HDMI, port USB 2.0 oraz automatyczną regulację głośności. Mają to być najbardziej opłacalne plazmy, oferujące wiele funkcji, za niewielką cenę.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.