LG BD370
Funkcja NetCast Entertainment Access pozwoli na dostęp do ponad 14 tysięcy tytułów, dzięki serwisom CinemaNow oraz YouTube

CES 2009: Seria odtwarzaczy Network Blu-Ray od LG

Oraz trzy nowe systemy kina domowego

Na targach CES 2009 LG zaprezentuje całą gamę produktów, opartych na technologii Blu-Ray.

Odtwarzacz Blu-Ray BD370

Model oferuje klientom indywidualnym łączność szerokopasmową oraz zaawansowane możliwości audio, w tym dekodowanie formatów audio, takich jak Dolby TrueHD/Digital Plus i DTS-HD. Ponadto urządzenie zapewni: odtwarzanie dysków Blu-ray Full HD 1080p z obsługą technologii BD-Live i BonusView, konwersję standardowych dysków DVD do formatu 1080p, system Dolby TrueHD oraz funkcję USB Media Host. Model BD370 dostępny będzie w drugim kwartale 2009 roku.

Odtwarzacz Blu-Ray BD390

Ten odtwarzacz zawiera takie same funkcje, jak model BD370, ale zapewnia wyższą wydajność i lepszą łączność. Jest wyposażony we wbudowaną bezprzewodową kartę sieciową i 1 GB wbudowanej pamięci. Oferuje on łatwiejszy dostęp do treści w technologii BD-Live, bez potrzeby korzystania z pamięci Flash oraz dyskretne wyjścia audio 7.1. Model ten pojawi się w sprzedaży w trzecim kwartale.

System kina domowego LHB954

Jest to pierwszy system kina domowego LG, wyposażony w nowej konstrukcji głośniki sferyczne o mocy 1000 W, w 5.1-kanałowym systemie. Ponadto znajdziemy w nim złącze do bezpośredniego dokowania odtwarzaczy iPod. Poza tym, system LHB954 posiada identyczne funkcje, jak odtwarzacz BD370.

Systemy kina domowego LHB977 i LHB979

Model LHB977 jest dodatkowo wyposażony w dwa złącza HDMI oraz cztery głośniki – dwa typu Tallboy oraz dwa satelitarne. Zestaw LHB979, którego głośniki o łącznej mocy 1000 W wystylizowane są na kieliszki do szampana, poza designem nie różni się od modelu LHB977. Wszystkie trzy systemy kina domowego na rynek trafią w drugim kwartale 2009 roku.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News