CleverBoard – szkolna tablica podłączona do komputera

CleverBoard to interaktywna szkolna tablica sucho ścieralna z dożywotnią gwarancją na zarysowana, która może pełnić jednocześnie rolę cyfrowego ekranu i tabletu.

Niezwykłość CleverBoard przejawia się w tym, że oprócz właściwości typowych dla szkolnej tablicy, może być jednocześnie ekranem projekcyjnym i interaktywnym tabletem. Urządzenie, na pierwszy rzut oka, niczym nie różni się od tradycyjnej, sucho ścieralnej, białej tablicy szkolnej. Na jej gładką, emaliowaną powierzchnię z dożywotnio gwarantowaną odpornością na wszelkiego rodzaju zarysowania, można nanosić dowolne i łatwo usuwalne wzory, teksty i rysunki.

Podłączenie CleverBoard do stacjonarnego PC, czy notebooka (za pomocą standardowego złącza USB) i skierowanie na powierzchnię tablicy powiązanego z nimi projektora, sprawi, że wszystko, co zostanie zapisane na CleverBoardzie, jest natychmiast przetworzone do postaci cyfrowej. Co więcej, tablica przekształca się w interaktywny tablet, umożliwiając poruszanie się po wyświetlanej na jej powierzchni zawartości komputera, intuicyjnie za pomocą interaktywnego pisaka. Serwis elektroniki ukrytej w łatwo demontowanych bocznych kieszeniach, nie wymaga ściągania całej tablicy, która na czas prac jest w pełni funkcjonalna.

Interaktywne właściwości CleverBoard, produktu firmy Sahara Presentation Systems, zyskuje dzięki oprogramowaniu Lynx oraz Wordwall, dostarczanym do każdego egzemplarza wraz z aplikacjami do rozpoznawania pisma (kompatybilne z MS Vista). Tablice CleverBoard dostępne są w rozmiarach: 60″, 72″ i 105″ i ważą odpowiednio: 35, 40 i 50 kg. Urządzenia mogą być montowane na ścianach lub na mobilnych wózkach (oprócz wersji 105″, którą można montować wyłącznie na ścianie).

Powierzchnia tablicy interaktywnej CleverBoard ma w Veracomp dożywotnią gwarancję. Boczne elementy, zamykane przyciski sterujące oraz schowek na tuszowe pisaki i gąbkę, objęte są 3-letnią gwarancją. Są łatwo demontowane, dlatego w razie ich uszkodzenia, nie jest konieczne ściąganie całej tablicy. Gwarancja na dołączane do każdego egzemplarza oprogramowanie wynosi 5 lat. Sugerowana cena detaliczna CleverBoard 60″ wynosi 5 848 zł netto, CleverBoard 72″ – 6 441 zł netto, a CleverBoard 105″ – 7 999 zł netto.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.