ALLCapture 3.0

Edytor wideo ALLCapture 3.0

Tym programem powinny zainteresować się duże firmy zajmujące się multimediami i marketingiem. ALLCapture pozwala na przechwytywanie obrazu z pulpitu komputera, zapisanie go, edycję oraz tworzenie na tej bazie prezentacji multimedialnych.

Korzystając z usług ALLCapture, łatwo stworzymy film pokazujący np. zastosowanie oprogramowania lub opracujemy poradnik podpowiadający użytkownikom, jak sprawnie korzystać z opcji aplikacji. Użytkownik domowy, jeśli tylko nie przerazi go niemała kwota, jaką trzeba zapłacić za ALLCapture, znajdzie dziesiątki innych zastosowań, w tym tworzenie poradników do gier przeznaczonych do umieszczenia w YouTube. Nieocenioną zaletą aplikacji jest możliwośc generowania plików wynikowych o bardzo małych rozmiarach. Gotową produkcję możemy zapisać w kilku popularnych formatach, np. Flash, ASF, MPEG. Program pozwala także tworzyć prezentacje w postaci plików wykonywalnych.

ALLCapture umożliwia rejestrowanie dźwięku i głosu podczas nagrywania filmu z ekranu. Dzięki temu możemy na bieżąco komentować czynności, jakie wykonujemy podczas prezentacji. Aplikacja pozwala również dogrywać ścieżkę dźwiękową już po nagraniu filmu. Zapisany obraz można edytować, dodawać do niego efekty specjalne, notatki, napisy i inne elementy (typowe dla aplikacji do montażu filmów). Co istotne, autorzy ALLCapture zadbali o optymalizację programu – w efekcie do korzystania z ich dzieła nie jest potrzebny wyjątkowo szybki komputer.

Dostawca: www.allcapture.com.pl Cena:

600 zł

Wymagania:

Windows XP/Vista

Język:

angielski

PODSUMOWANIE:

Świetny program narzędziowy, niestety kosztowny.

ALTERNATYWA:

Adobe Premiere Elements, BB Flashback, Camtasia Studio

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.