Pinnacle Studio Ultimate 12

Edytor wideo Pinnacle Studio Ultimate 12

Nowa edycja Pinnacle Studio powinna zadowolić dotychczasowych użytkowników tej aplikacji. Uzupełniony i poprawiony edytor sprzedawany jest obecnie w trzech wersjach różniących się od siebie funkcjonalnością i ceną: standardowej, Plus oraz Ultimate.

Podstawową nowością w Pinnacle Studio Ultimate 12 jest system Pinnacle Montage, który pozwala łatwo uzyskać atrakcyjne efekty kompozycyjne z wykorzystaniem wielowarstwowych ścieżek wideo. Posługując się tym narzędziem, możemy także tworzyć filmy zawierające animowane teksy i grafiki. W pracy pomaga nam około dziesięciu predefiniowanych szablonów, każdy zaopatrzony w blisko 100 wzorów. Starszych użytkowników edytorów Pinnacle’a pragnę uspokoić – nie trzeba za nie dodatkowo płacić. Są one elementem standardowego wyposażenia.

Kolejne nowe funkcje to edycja zdjęć oraz automatyczne usuwanie czarnych pasków okalających fotografie. Oczywiście działają one również podczas edycji materiału wideo. Duże zmiany dostrzeżemy również w module odpowiedzialnym za edycję dźwięku: zmiana głośności, regulacja ścieżki audio, miernik VU – to tylko kilka z nowych opcji.

Wymieniliśmy jedynie najbardziej widoczne modyfikacje. Jeśli dodać do tego cenę wynoszącą zaledwie 300 zł – można uznać produkt Pinnacle za bardzo interesującą ofertę.

Dostawca: www.dystrybucja.ksk.com.pl Cena:

300 zł

Wymagania:

Windows XP/Vista

Język:

angielski

PODSUMOWANIE:

Solidny produkt w przystępnej cenie.

ALTERNATYWA:

Adobe Premiere Elements, Jahshaka, Ulead VideoStudio, Vegas Movie Studio

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.