EASY TOUCH ET-2034 SPEED FORCE silver

Ergonomiczna kierownica do gier od EASY TOUCH

System wibracji oraz precyzyjne pedały przyspieszenia i hamulca mają zapewnić realistyczne doznania podczas symulowanego prowadzenia pojazdu.

Łatwy sposób montowania kierownicy zarówno na płaskiej powierzchni, jak i na kolanach gracza, to niewątpliwe zalety kontrolera. Chroni to przed koniecznością ciągłego poprawiania ustawienia kierownicy podczas gwałtownych ruchów użytkownika. System wibracji ma zapewnić bardziej realistyczne doznania, pozwala on oddać wrażenia towarzyszące pokonywaniu ostrych zakrętów, stłuczkom czy wypadkom. Realizm jazdy potęgują analogowe pedały przyspieszenia i hamulca charakteryzujące się dużą precyzją, pokrętło regulacji czułości układu kierownicy i dwa style zmiany biegów: manualny oraz za pomocą manetek jak w bolidach F1.

Kierownica ET-2034 SPEED FORCE posiada również analogowy mini-joystick wykorzystywany w grach typu GTA. Ponadto zamontowane na urządzeniu klawisze funkcyjne L3 i R3 pozwalają wykorzystać w pełni możliwości gry. Kierownica jest kompatybilna z XBOX, GC, PC-USB, PS2. ET-2034 cechuje prosta instalacja, gdyż nie są przy niej wymagane żadne sterowniki.

Kierownica do gier ET-2034 SPEED FORCE silver znajduje się w sprzedaży w cenie 159 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta. Dostępne jest także w czerwonej wersji kolorystycznej – ET-2034 SPEED FORCE red.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.