Producent Mobilnego Gadu-Gadu planuje dalszy szybki rozwój aplikacji i wprowadzanie kolejnych zmian i nowości

Gadu-Gadu uaktualnia klienta na telefony z Javą

Dziś Gadu-Gadu opublikowało nową wersję komunikatora na telefony obsługujące Javę. Wersje na systemy operacyjne (np. Symbian) na razie nie zostały zaktualizowane.

Zmiany wprowadzone w nowej wersji Mobilnego Gadu-Gadu na system Java:

  • nowy sposób wprowadzania tekstu – treść wprowadza się bezpośrednio w aplikacji, a nie po kliknięciu w okienko. Ta funkcja daje możliwość m.in. pisania wiadomości i śledzenia przebiegu rozmowy
  • pełne wsparcie dla klawiatury QWERTY przy nowym sposobie wprowadzania tekstu
  • nowy sposób zapisu archiwum (dzięki temu archiwum działa szybciej i zajmuje mniej pamięci; minimalizacja aplikacji)
  • usunięcie problemu z uruchamianiem aplikacji na wybranych telefonach
  • poprawione połączenia na niektórych telefonach.

Dodatkowo producent – GG Network S.A. – wprowadził możliwość łączenia się z Mobilnym Gadu-Gadu przez profil WAP (dotychczas łączność była tylko przez Internet). Pozwoli to użytkownikom na łatwiejszą instalację aplikacji bez konieczności zmiany ustawień dla transmisji danych – funkcja dostępna w wersjach z certyfikatem. Operatorzy sieci GSM najczęściej w telefonach instalują tylko konfiguracje WAP.

Producent Mobilnego Gadu-Gadu planuje dalszy szybki rozwój aplikacji i wprowadzanie kolejnych zmian i nowości. Najnowszą wersję można pobrać ze strony: http://mobilne.gadu-gadu.pl.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.