Creative N400

Głośniki Creative N400

Głośniki N400 firmy Creative należące do rodziny X-Fi, po zainstalowaniu przez nas sterowników i podłączeniu do komputera przez złącze USB, są widziane w Windows jako dodatkowa karta dźwiękowa.

Dołączone oprogramowanie używa technologii CMSS (symulacja efektu przestrzennego) i Crystalizer (poprawa brzmienia plików MP3) w celu uzyskania jak najlepszej jakości dźwięku. Można również korzystać z EAX (efekty środowiskowe symulujące brzmienie dźwięku np. w łazience lub sali koncertowej).

Jakość odtwarzanego dźwięku jest na wysokim poziomie, chociaż brakuje mocnych basów. Dźwięk emitowany jest kierunkowo – wystarczy delikatnie obrócić jeden z głośników, a zniknie efekt stereofoniczny i wyraźnie spadnie głośność.

Przyciski umieszczone na prawym głośniku pozwalają regulować głośność oraz sterować odtwarzaczem multimedialnym (odtwarzanie, pauza, następny utwór, poprzedni utwór). Dzięki niewielkim rozmiarom i małej wadze oraz dołączonemu futerałowi z czarnego materiału głośniki można wygodnie przenosić. Za wadę należy uznać zbyt krótki kabel USB (tylko 80 cm). Niekiedy po restarcie komputera głośniki nie są widoczne w Windows. Pomagało (czasami kilkukrotne) odłączenie i ponowne podłączenie do portu USB.

Dostawca: www.creative.pl Cena:

200 zł

Dane techniczne:

Moc (RMS): 2 W

Częstotliwość przenoszenia: 70 Hz–20 kHz

Odstęp sygnału od szumu: 80 dB

Wymiary głośnika (dł.×wys.×szer.): 7,5×18×4,5 cm

Interfejs: USB

Długość kabla USB: 80 cm

Liczba przycisków: 5

System: Windows XP/Vista

Gwarancja: 24 miesiące

PODSUMOWANIE:

Niewielkie wymiary, dobra jakość dźwięku, zasilanie przez USB.

ALTERNATYWA:

Logitech Z-5

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.