Logitech Z-5

Głośniki Logitech Z-5

Podłączając głośniki Logitech Z-5 do komputera za pośrednictwem złącza USB, nie potrzebujemy dodatkowych kabli zasilających.

System operacyjny wykrywa zestaw jako nowe urządzenie audio (głośniki nie korzystają z karty dźwiękowej zamontowanej w komputerze), a gdy zainstalujemy sterowniki, wygodny bezprzewodowy pilot umożliwia włączenie Windows Media Playera, Winampa lub innego wybranego odtwarzacza, a także regulację głośności oraz wybór utworów i wstrzymywanie odtwarzania. Dzięki dodatkowemu złączu minijack podłączymy do głośników odtwarzacz MP3.

Za sprawą dwukierunkowej emisji dźwięku (kolejnej zalety produktu Logitecha) jego jakość jest taka sama niezależnie od tego, czy słuchacz siedzi przed, czy za głośnikami. Mimo skromnych rozmiarów i małej mocy, wynikającej m.in. z zasilania przez USB, brzmienie jest zadowalające, jak na głośniki przeznaczone do notebooka. Basu nie słychać prawie wcale, a tony wysokie potrafią chwilami nieprzyjemnie zasyczeć lub zakłuć w uszy. Najlepiej wypadają średnie tony: brzmią poprawnie, lepiej niż w wielu zestawach 2.1 z subwooferem. Sugerowana przez producenta cena – 319 zł – jest naszym zdaniem zbyt wysoka, jednak w większości sklepów głośniki można już kupić taniej o prawie 100 zł.

Dostawca: www.logitech.pl Cena:

230 zł

Dane techniczne:

Moc (RMS): 4 W

Częstotliwość przenoszenia: 70 Hz–20 kHz

Odstęp sygnału od szumu: 70 dB

Wymiary głośników: 25×8,8×8,8 cm

Interfejs: USB

Długość kabla USB: 1,9 m

Liczba przycisków na pilocie: 7

System: Windows XP/Vista, Mac OS X

Gwarancja: 24 miesiące

PODSUMOWANIE:

Zasilanie i sygnał przez USB. Estetyczny wygląd i wygodny pilot, dwukierunkowa emisja dźwięku.

ALTERNATYWA:

Creative N400

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.