Sony HDR-XR520VE

Kamera Full HD z 240-gigabajtowym dyskiem i GPS’em

Nowa kamera cyfrowa Sony, wyposażona w dysk twardy o pojemności 240 GB, nawigację GPS i 12-krotny zoom optyczny, potrafi rejestrować materiał w rozdzielczości Full HD.

Sony dodaje do swojej oferty kamerę cyfrową HDR-XR520VE, która oferuje nagrywanie obrazu filmowego Full HD 1920 x 1080 pikseli w formacie AVCHD. Model ten posiada dysk twardy o pojemności 240 GB na maksymalnie 101 godzin filmu HD oraz tryb Hybrid do nagrywania na oferowanych oddzielnie kartach Memory Stick (w tym na najnowszej 16-gigabajtowej karcie PRO-HG Duo HX).

Co więcej, znajdziemy tu przetwornik obrazu Exmor R CMOS z dwukrotnie większą czułością, procesor obrazu BIONZ, obiektyw Sony G z 12-krotnym zbliżeniem optycznym, optyczny stabilizator obrazu SteadyShot, technologię rozpoznawania twarzy z „migawką na uśmiech”, optymalizację zakresu dynamicznego z automatyczną kompensacją światła w tle.

Możliwy jest również zapis fotografii w rozdzielczości 12 Megapikseli, lub rozdzielczości 8,3 Megapikseli w trakcie nagrywania filmu, a dodatkowo automatyczny zapis danych geolokalizacyjnych przez GPS, nagrywanie 5.1 kanałów dźwięku przestrzennego.

W kwestii sprzętu, kamera posiada również 3,2-calowy, dotykowy ekran LCD, kolorowy wizjer o rozdzielczości 123 000 punktów, złącze HDMI oraz interfejs USB 2.0.

Nie znamy jeszcze ceny nowej kamery Sony, choć z pewnością nie będzie ona niska.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.