Goscam 8802AJ
Kamera ma niewielkie wymiary (100 x 70 x 30 mm) i waży nieco ponad pół kilograma

Kamerka inspekcyjna z bezprzewodowym wyświetlaczem

Goscam 8802AJ

W sprzedaży pojawiła się nowa kamerka inspekcyjna firmy GOSCAM. Stwarza ona szeroki wachlarz możliwości dla pracowników firm remontowo-budowlanych, instalatorów, mechaników czy hydraulików, bowiem pozwala zajrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc, jak otwory wentylacyjne, elementy maszyn, czy instalacje elektryczne.

Kamerka składa się z części głównej, przypominającej pistolet, a także z wąskiego kabla o długości jednego metra, który dostosowuje się do ukształtowania monitorowanego obszaru. Na końcu przewodu znajdują się obiektyw kamery i diody doświetlające. Dzięki nim, możliwe jest monitorowanie stref całkowicie pozbawionych oświetlenia.

Całość uzupełnia monitor o przekątnej 2,4 cala, który działa również bezprzewodowo, co sprawia, że można go odłączyć i wygodnie przeglądać obraz z kamery. Istnieje możliwość regulowania kontrastu i jasności obrazu oraz obrotu jego położenia. GOSCAM 8802AJ jest wodoszczelna, co pozwala na podgląd nawet w czasie deszczu.

Część główna kamerki GOSCAM pracuje na czterech akumulatorach AA, natomiast monitor posiada osobne zasilanie w postaci akumulatora. Cena urządzenia wynosi 799 zł, a gwarancja obowiązuje przez 12 miesięcy.