Lite-On eSAU208

Kolorowa linia nagrywarek w wersji slim

Lite-On powiększa swoją linię nagrywarek DVD. Modele z linii eSAU108 to nagrywarki DVD w wersji slim, z szybkością przesyłania danych 8X, wyposażone w port USB.

Modele eSAU108 dostępne są już w kolorach perłowym białym oraz czerwonym burgundzkim, a wkrótce będą dostępne także w kolorach czarny fortepian (od lutego) oraz granatowym (od kwietnia). Przy wyborze nowych kolorów Lite-On zapytał o zdanie internautów. Na stronie www.liteonit.com mieli oni możliwość by głosować na ulubiony kolor. Szybkość zapisu: 8X dla DVD±R i DVD+RW, 6X dla DVD±R DL i DVD-RW, 5X dla DVD-RAM i 24X dla CD-R(W). Szybkość odczytu: 8X dla DVD-ROM i 24X dla CD-ROM.

Model eSAU108 ma brata o nazwie eSAU208. Model eSAU208 wyposażony jest dodatkowo w technologię LightScribe. Pozwala ona na znakowanie płyty bez użycia markera lub papieru. Wystarczy zapisać dane na właściwej stronie płyty kompatybilnej z technologią LightScribe, odwrócić ją i wypalić na jej wierzchniej stronie okładkę własnego pomysłu. Model eSAU208 dostępny jest w kolorach czarnym, czerwonym i białym.

Nagrywarki DVD w wersji slim firmy Lite-On dostępne są w całej Europie. Sugerowana cena detaliczna: 285 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.