Lips, czyli sposób na niemowlaka

Na początek mała uwaga. Osobnicy nie mający kontaktu z dziećmi, proszeni są o wyrozumiałość. I małe wytłumaczenie. Autor jest od niespełna dwóch miesięcy szczęśliwym ojcem. A teraz do rzeczy.
Okłądka Lips. Dodałbym zdjęcie zrobione w trakcie sesji wokalnej ale jestem za gruby... :)

Okłądka Lips. Dodałbym zdjęcie zrobione w trakcie sesji wokalnej ale jestem za gruby… 🙂

Moja niespełna dwumiesięczna córka od pierwszego stycznia systematycznie nabiera kobiecych cech. Robi sceny, miny, i sporo krzyczy. Dziś znalazłem na nią sposób. Xbox 360, mikrofon i karaoke pod tytułem Lips.

Przewiązałem się speszialite chustą*. Włożyłem do niej małą. Odpaliłem Nirvanę. Płacz ustał. Odpaliłem Ramones. Cisza. przy Hadawayu jak makiem zasiał. Poleciałem z Johnym Cashem. Spokój. Zaryzykowałem Roxette i też nic się nie stało. Przeleciałem łącznie 30 utworów, śpiewając, podskakując i nic. Dopiero przy The Police mała otworzyła oczy z przerażeniem i zakomunikowała że ma dośc.

Porada dla młodych ojców: Karaoke!

* Chusta rodem z krajów afrykańskich i południowoamerykańskich. Tamtejsze kobiety noszą w nich swe pociechy tak jak nasze wożą je w wózkach. Bardzo przyjemna sprawa. Można pracować, golić się,

grać!!!

, a młode smacznie śpi i nie trzeba nerwowo się rozglądać czy czasem nie wypadło z łóżka.

Znajoma opowiadała mi o tym jak to będąc na misji w Afryce postanowiła uświadomić tamtejsze squaw w temacie klasycznych u nas wózków. Sprowadziła parę i ze zdziwieniem skonstatowała, że żaden sie nie sprzedała. Niezbyt jest rozgarnięta. Niby gdzie miały by babki jeździć tymi wózkami? Po dżungli?

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.