PC Washer 2.2.0

Narzędzie do optymalizacji systemu PC Washer 2.2.0

Program umożliwia porządkowanie pamięci RAM, czyszczenie Rejestru Windows oraz usuwanie zbędnych plików z dysku twardego. Aplikacja została również wyposażona w moduł pozwalający zatrzymywać uruchomione w systemie programy oraz zarządzać podręczną pamięcią systemu operacyjnego.

PC Washer umożliwia także wykrywanie i usuwanie zagrożeń typu spyware i adware. Poza tym do dyspozycji mamy moduł do dezinstalacji oprogramowania. Niestety, nie śledzi on procesu instalacji, więc często będziemy musieli samodzielnie posprzątać bałagan w Rejestrze i folderze usuniętego programu, podobnie jak podczas korzystania z mechanizmu wbudowanego w Windows. Aplikacja potrafi także monitorować wykorzystanie procesora i pamięci operacyjnej. Nie zabrakło opcji czyszczenia dysku twardego z tymczasowych plików pozostawianych przez przeglądarki WWW (w tym cookies i historii odwiedzanych stron).

Wymieniliśmy tylko część możliwości PC Washera – trzeba przyznać, że robią spore wrażenie. Emocje opadają jednak, kiedy okazuje się, że aby z nich skorzystać, trzeba uiścić opłatę. Co prawda, nie jest ona wysoka, lecz jeśli uwzględnimy dostępność darmowych, podobnych programów, lepiej zaprojektowanych i szybciej działających – nie pozostaje nic innego jak zapomnieć o tym produkcie.

Dostawca: www.pc-washer.com Cena:

ok. 60 zł (25 USD)

Wymagania:

Windows XP/Vista, Mac OS X

Język:

angielski

PODSUMOWANIE:

Lubisz płacić za rozwiązania, które możesz mieć za darmo? Wypróbuj PC Washer.

ALTERNATYWA:

Ashampoo WinOptimizer, EasyCleaner, CCleaner, System Mechanic, TuneUp Utilities

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.