Nashuatec i jego wielofunkcyjne monstra

Nashuatec MPC2800 i MPC3300 to nie tylko kopiarki, drukarki, skanery i faksy, ale również serwery dokumentów wyposażone w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa.

Urządzenia skanują kolorowe dokumenty w rozdzielczości 1200 dpi do poczty elektronicznej (załącznik JPG, TIFF lub PDF), do folderu lub na serwer FTP.  Drukują z szybkością 28 lub 33 stron na minutę w kolorze i mono, pracują na papierze w formatach od A6 do A3. Mogą być wyposażone nie tylko w kontrolery PCL i RPCS, ale również Adobe PostScript 3. W standardzie posiadają porty USB 2.0 i Ethernet 10/100. Opcjonalnie mogą wykorzystywać Wi-Fi, Bluetooth, Gigabit Ethernet oraz posiadać czytnik pamięci USB.

Kolorowy ekran sterujący LCD umieszczony na panelu użytkownika, pozwala na obsługiwanie urządzeń nawet przez mniej doświadczonych użytkowników. Stwarza możliwość wyświetlania tylko najczęściej używanych funkcji, umożliwia podgląd zapisanych na dysku twardym urządzenia dokumentów oraz wyświetla animowane przewodniki jak efektywnie korzystać z urządzenia.

Całkowita pojemność papieru wynosi 4 400 arkuszy. System automatycznie przełącza pobór papieru z kasety pustej na kasetę załadowaną takim samym nośnikiem. Nie ma żadnych przeszkód w stosowaniu grubego papieru, w tym również z kaset. Systemy umożliwiają pełną, automatyczną  obróbkę dokumentów – zszywanie, sortowanie i dziurkowanie. Dzięki temu można tworzyć broszury zawierające nawet do 40 stron.

Dołączone oprogramowanie daje administratorowi IT kontrolę nad wszystkimi sieciowymi urządzeniami. Bezpieczeństwo dokumentów zapewniają ograniczenia dostępu przy wykorzystaniu różnego typu autoryzacji, w tym również różnicowania użytkowników w dostępie do drukowania i kopiowania w kolorze, zabezpieczenie przed wyciekiem danych za pomocą modułu bezpiecznego nadpisywania danych na dysku twardym urządzenia oraz szyfrowania transmisji pomiędzy urządzeniem a komputerami użytkowników, a także unikanie nieautoryzowanego kopiowania dzięki funkcjom niewidocznego gołym okiem znaku wodnego.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.