ASUS N81Vp

Notebooki z serii N na potrzeby najbardziej wymagających gier

ASUS przedstawia pierwsze na świecie notebooki wyposażone w procesor graficzny AMD ATI Mobility Radeon HD 4600.

Komputery ASUS N81Vp i N51Tp wykorzystują najnowszą technologię graficzną. Każdy z notebooków z serii N wyposażony jest również w innowacyjne rozwiązania, takie jak wydajna technologia Super Hybrid Engine (SHE), wbudowany system Express Gate i system rozpoznawania twarzy Smart Logon.

Procesory z serii ATI Mobility Radeon HD 4600, korzystające z biblioteki  Microsoft DirectX 10.1, mają zaspokoić potrzeby graczy na całym świecie. W pełni obsługują obraz wyświetlany w trybie Full HD 1080p. Poza tym, usprawnienia oszczędzające energię zapewniają dłuższą żywotność baterii, co pozwala użytkownikom na wykorzystywanie pełnego potencjału ich laptopów w pracy lub w domu.

Komputery N81Vp i N51Tp wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązanie Smart Technology („Inteligentna Technologia”) w skład którego wchodzą system Super Hybrid Engine (SHE) – automatycznie zarządzający dostarczaną mocą, co pozwala na zaoszczędzenie do 35% energii; Express Gate – aktywny system pozwalający użytkownikom na wygodny i szybki dostęp do najczęściej używanych programów w ciągu 8 sekund; a także Smart Logon, technologia rozpoznająca twarz użytkownika i automatycznie logująca go do systemu, bez potrzeby wprowadzania jakichkolwiek haseł.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.