Mamy teraz możliwość wyboru takiej wersji strony, która zgodna jest z naszymi preferencjami

Nowa twarz Wirtualnej Polski

Nowa wersja Wirtualnej Polski uwzględnia uwagi i rekomendacje użytkowników. Dzięki temu mamy teraz możliwość wyboru takiej wersji strony, która zgodna jest z naszymi preferencjami.

W nowej wersji Wirtualnej Polski, na razie w fazie testów, wprowadzono możliwość wyboru wariantu strony głównej zgodnego z zainteresowaniami użytkownika. Internauta otrzymuje więc do wyboru cztery opcje strony głównej WP – klasyczną (ustawioną jako domyślna), „na poważnie” (dla osób interesujących się polityką, finansami, giełdą etc.), „na sportowo” (dla miłośników sportu) i „na luzie” (dla fanów dobrej rozrywki). Dodatkowo, użytkownik może też indywidualnie dopasować kolorystykę strony głównej: od szarości, przez granat, aż po wiosenną zieleń czy róż.

Na pierwszy rzut oka widoczne są również zmiany w samym układzie strony. Przede wszystkim postawiono na jej użyteczność – tak, by internauci mieli łatwiejszy dostęp do poszukiwanych informacji. W tym celu uporządkowano układ strony – prawa kolumna jest obecnie kolumną typowo newsową, lewa – rozrywkową.

W ramach zmian wprowadzono także zupełnie nowe rozwiązania informatyczne, które pozwoliły na znaczne przyspieszenie publikacji treści i zarządzania stroną główną portalu. Dodatkowo, nowa wersja strony głównej WP dostosowana została do wyższej rozdzielczości, tj. 970 px. Strona jest w fazie beta, więc może jeszcze działać niepoprawnie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.