G Data Total Care 2009
G Data Total Care 2009

Pakiet bezpieczeństwa G Data Total Care 2009

Kompleksowa ochrona

Poprawiono szybkość ich działania, zmniejszając tym samym obciążenie systemu operacyjnego. Podstawowe zastosowania i funkcjonalność pakietu ochronnego pozostały jednak bez zmian.

W skład G Data Total Care wchodzą m.in. moduły odpowiedzialne za ochronę przed wirusami, phishingiem, włamaniami oraz spamem. Dodatkowe opcje oferowane przez pakiet ochronny to moduł służący do optymalizacji ustawień Windows oraz narzędzia sprawdzające stan zabezpieczeń. Możliwe jest także tworzenie kopii zapasowych naszych danych na dowolnym nośniku. Producent oferuje zarejestrowanym użytkownikom jeden gigabajt miejsca na swoich serwerach, przeznaczony na zapis zarchiwizowanych danych. Moduł backupu danych to jeden z najlepiej dopracowanych elementów pakietu.

Szkoda, że w G Data Total Care 2009 nie poprawiono interfejsu. Jest on niemal identyczny jak w poprzedniej edycji. Co prawda, brak zmian w niczym tu nie przeszkadza (może być nawet atutem dla użytkowników przyzwyczajonych do aplikacji G Daty), jednak w porównaniu z innymi programami dostosowanymi do oprawy graficznej Windows Vista wygląd okien G Daty wydaje się przestarzały.

Dostawca: www.gdata.pl Cena:

165 zł

Wymagania:

Windows XP/Vista

Język:

polski

PODSUMOWANIE:

Stabilny i szybki pakiet oferujący sprawdzone opcje.

ALTERNATYWA:

ArcaVir System Protection, BitDefender Internet Security, F-Secure Internet Security, Norton 360