Dzień dobry, ja do telewizora

Panasonic naprawi telewizor w twoim domu

Wyposażeni w specjalne walizki serwisowe technicy będą dokonywać napraw odbiorników Panasonic w miejscu zamieszkania klienta, skracając do minimum czas oczekiwania.

Panasonic TV Home Service jest rozszerzeniem dotychczasowego programu Profi Plasma Service, który oferował właścicielom telewizorów plazmowych możliwość naprawy w domu. Pozytywne reakcje, które wywołał Profi Plasma Service skłoniły Panasonic do rozszerzenia zakresu usługi na telewizory LCD. Dzięki temu wszyscy posiadacze płaskich telewizorów Panasonic nie muszą martwić się kłopotliwym procesem naprawy gwarancyjnej.  Transport telewizora plazmowego lub LCD do serwisu w celu dokonania naprawy nie będzie już konieczny, chyba że uszkodzeniu ulegnie panel. W ten sposób czas potrzebny na ponowne uruchomienie odbiornika zostanie skrócony do minimum.

Klienci mogą uzyskać szczegółowe informacje przez oficjalną infolinię Panasonic TV Home Service  (0-801-351-903 lub 022 338 11 11) lub Internet (www.panasonic.pl//tvhome). Usługa jest bezpłatna dla użytkowników telewizorów objętych gwarancją, na obszarze 50 km od najbliższego autoryzowanego punktu serwisowego. W chwili obecnej sieć Panasonic TV Home Service składa się z 33 Autoryzowanych Centrów Serwisowych i obejmuje ok. 65% kraju (ale warto dodać, że 100% największych aglomeracji). W trakcie zgłoszenia naprawy pracownik Panasonic TV Home Service wstępnie diagnozuje potencjalną usterkę a następnie wysyła serwisanta, wyposażonego w specjalną walizkę serwisową, zawierającą podzespoły, które mogły ulec uszkodzeniu.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.