Tell Me More Performance 10 Angielski

Program do nauki języka angielskiego Tell Me More Performance 10 Angielski

Tell Me More to program legenda. Spośród multimedialnych kursów językowych zawsze wyróżniał się jakością, przyjaznym podejściem do użytkownika i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Autorzy dbają o to, żeby nic nie zaszkodziło reputacji programu.

W zestawie zawierającym 10 poziomów zaawansowania (od podstawowego do zaawansowanego) znajdują się: płyta z programem, dobrze napisana instrukcja obsługi i eleganckie czarne słuchawki z mikrofonem. Użytkownik dostaje więc do rąk kompletny pakiet i nie musi myśleć o zakupie dodatkowego sprzętu.

Nauka z Tell me More jest jak poezja: ucząc się języka, obcujemy równocześnie z eleganckim menu, jasno skonstruowanymi opcjami oraz nowoczesną technologią pozwalającą na korygowanie wymowy obcych słówek.

Dziesięć poziomów zaawansowania to ponad tysiąc godzin nauki. W tym czasie mamy możliwość wykonania pięciu tysięcy różnorodnych ćwiczeń, które pomogą nam w opanowaniu wymowy, gramatyki, słownictwa, pisma, a także w poznaniu angielskiej kultury.

Możemy zacząć od poziomu podstawowego i zakończyć naukę dopiero w momencie, kiedy będziemy doskonale znać mowę Szekspira. Jeśli nie jesteśmy pewni, na jakim poziomie jest nasza wiedza, program pomoże nam ją sprawdzić za pomocą testu, następnie zasugeruje, od której lekcji powinniśmy zacząć naukę. Możemy się uczyć również poza domem – producent dołączył lekcje w postaci plików MP3 i klipów wideo (przeznaczonych do przenośnych odtwarzaczy). Uzupełnienie stanowią również lekcje online, dostarczane przez Euronews.

Dostawca: www.techland.pl Cena:

450 zł

Wymagania:

Windows XP/Vista

Język:

polski

PODSUMOWANIE:

Z edycji na edycję jest coraz lepiej.

ALTERNATYWA:

Angielski No Problem!, EuroPlus+, Profesor Henry, SAYit! FCE, Talk to Me

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.