Camtasia Studio 6

Program do tworzenia prezentacji Camtasia Studio 6

Nowa Camtasia Studio wydaje się programem idealnym. Ta służąca do tworzenia multimedialnych prezentacji – na bazie filmów zawierających zapis pracy na pulpicie komputera – aplikacja od pewnego czasu pnie się w górę rankingu tego typu programów. Jest szybka i prosta w obsłudze. Wersja sygnowana numerem 6 to bardzo sprawne, stosunkowo tanie i zarazem wielofunkcyjne narzędzie.

Ponieważ cechuje ją niewielkie obciążenie procesora, aplikacją z pewnością zainteresują się osoby zajmujące się promocją, prezentacjami lub materiałami szkoleniowymi. Obsługa Camtasii sprowadza się do określenia rejestrowanego obszaru ekranu, uruchomienia nagrywania oraz (po zakończeniu zapisu) dodania efektów specjalnych, napisów i dźwięku. Gotowy materiał może być zapisany w kilku popularnych formatach, m.in. AVI, Macromedia Flash (SWF), Macromedia Flash Video (FLV), Windows Media Video (WMV), QuickTime (MOV), RealMedia (RM), oraz jako animowany plik GIF lub plik wykonywalny (EXE). Reasumując, program doskonale się sprawdzi podczas tworzenia filmów na potrzeby serwisów internetowych.

Wszystkie opcje obsługiwane są za pośrednictwem prostego i logicznie skonstruowanego menu. Wyjadacze poczują się w nim jak ryba w wodzie, a osoby początkujące bez trudu nauczą się obsługi Camtasii podczas kilku pierwszych nagrań. O jakości interfejsu najlepiej świadczy to, że w szybkiej pracy i wyszukaniu odpowiednich opcji nie przeszkadza anglojęzyczna wersja interfejsu (tylko w takiej wersji Camstasia Studio sprzedawana jest w naszym kraju).

Dostawca: www.tts.com.pl Cena:

1100 zł

System:

Windows XP/Vista, Mac OS X

Język:

angielski

PODSUMOWANIE:

Szybki i prosty w obsłudze edytor wideo do zadań specjalnych…

ALTERNATYWA:

BB Flashback, My Screen Recorder, Super Screen Recorder

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.